Rreth nesh

Rreth nesh

Themeluar në vitin 2005, Shaoxing Keqiao Weixin tekstile Co, Ltd (ish Shaoxing Donghua Textile Printing Factory) është e vendosur në Shaoxing, Kinë.

Specializohet në prodhim dhe eksport transferimin Shtypi Paper & poliestër pëlhurë & TR pëlhurë copë kostumi. Përdorimi i proceseve ekologjikisht miqësore në dy fabrikat tona, gjithashtu duke përdorur me shpejtësi të lartë makina shtypjen e transferimit (gjerësi 47 inç - 124 inç).

Mbledhja produkt

Kategoritë

objektit

Ne kryerjen
WhatsApp Online Chat!